ZASADY NABORU ELEKTRONICZNEGO

Dla osób uczących się w gimnazjach

w Grudziądzu

Dla osób uczących się w gimnazjach poza Grudziądzem

lub przystępujących do rekrutacji po raz kolejny

od 22 maja 2017 do 19 czerwca 2017 do godz. 1500

·  logujesz się do systemu www.grudziadz.edu.com.pl/Kandydat (login i hasło otrzymasz w gimnazjum)

·  dokonujesz wyboru szkoły - IV LO oraz klas, w których chcesz się uczyć

· drukujesz wygenerowany przez system wniosek i podpisany składasz w gimnazjum do którego uczęszczasz

·  zakładasz konto na stronie www.grudziadz.edu.com.pl/Kandydat

·  zapamiętaj login i hasło

·     wybierasz szkołę pierwszego wyboru - IV LO oraz klasy
w których chcesz się uczyć (jeżeli masz z tym problem przyjdź do sekretariatu - pomożemy Ci)

·  drukujesz wygenerowany przez system wniosek i podpisany przez rodziców dostarczasz do IV LO (jeśli jest to szkoła pierwszego wyboru)

Od 23 czerwca 2017 do 27 czerwca 2017 r.  do godz. 1500  (wtorek)

·     dostarczasz do IV LO (jeśli jest to szkoła pierwszego wyboru) kserokopie  lub oryginały świadectwa ukończenia gimnazjum, zaświadczenia o wyniku egzaminu oraz inne dokumenty potwierdzające osiągnięcia sportowe, artystyczne, wolontariat itp.

do 28 czerwca 2017  do godz. 12 00(środa)

·  Komisja Rekrutacyjna weryfikuje wnioski o  przyjęcie do IV LO

10 lipca 2017 godz. 1500  (poniedziałek)

Ogłoszenie przez Komisję Rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do IV LO oraz listę osób niezakwalifikowanych