NABORU  ZASADY ELEKTRONICZNEGO

Dla osób uczących się w gimnazjach

w Grudziądzu

Dla osób uczących się w gimnazjach poza Grudziądzem

lub przystępujących do rekrutacji po raz kolejny

od 25 maja 2015 do 22 czerwca 2015 do godz. 1500

·  logujesz się do systemu www.grudziadz.edu.com.pl/Kandydat (login i hasło otrzymasz w gimnazjum)

·  dokonujesz wyboru szkoły - IV LO oraz klas, w których chcesz się uczyć

·  zakładasz konto na stronie www.grudziadz.edu.com.pl/Kandydat

·  zapamiętaj login i hasło

·     wybierasz szkołę pierwszego wyboru - IV LO oraz klasy
w których chcesz się uczyć (jeżeli masz z tym problem przyjdź do sekretariatu - pomożemy Ci)

·  drukujesz podanie i podpisane przez rodziców dostarczasz do IV LO (jeśli jest to szkoła pierwszego wyboru)

do 29 czerwca 2015 r.  do godz. 1500  (poniedziałek)

·     po otrzymaniu świadectwa ponownie logujesz się do systemu i wpisujesz swoje oceny oraz osiągnięcia ze świadectwa ukończenia gimnazjum, a także wyniki egzaminu gimnazjalnego

·     kserokopie  lub oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum, zaświadczenia o wyniku egzaminu oraz inne dokumenty potwierdzające osiągnięcia sportowe, artystyczne, wolontariat itp. przynosisz do IV LO (jeśli jest to szkoła pierwszego wyboru)

do 2 lipca 2015  godz. 1500  (czwartek)

·  Komisja Rekrutacyjna weryfikuje wyniki  i ogłasza wstępne listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do IV LO

do 7 lipca 2015 do godz. 1200  (wtorek)

Jeżeli zdecydowałeś się na naukę w IV LO -  dostarczasz:

·       wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej (wydrukowany ze swojego konta w systemie elektronicznego naboru)

·       oryginały świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego

·       oświadczenie potwierdzające wolę nauki w IV LO

Jeżeli zdecydowałeś się na naukę w IV LO -  dostarczasz oryginały świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego

oraz składasz oświadczenie potwierdzające wolę nauki w IV LO

8 lipca 2015 do godz. 1200 (środa)

Ogłoszenie list przyjętych do IV LO w Grudziądzu

do 31 sierpnia 2015

Składanie dokumentów przez kandydatów w przypadku wolnych miejsc w klasach pierwszych